x
x
Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Kursu” tamamlandı.

160 saat süren Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği kursunu tamamlayıp sınava girmeye hak kazanan ve sınavı geçen 20 kursiyere düzenlenen tören ile Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Sertifikaları verildi. Üsküp Atatürk İlköğretim Okulu’nda kursiyerler için bir tören düzenlendi. Törene Üsküp Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Selami GÜNDÜZ ve Kurs Öğretmeni İlkim Ceren TÜTÜNCÜLER katıldı.

Okul Müdürümüz Selami GÜNDÜZ yaptığı konuşmada; “ Böyle bir kursu gerçekleştirdiğimiz ve bu sertifikaları verdiğimiz için büyük bir mutluluk içindeyim. Bizim amacımız Belde insanlarına faydası dokunacak faaliyetlerin burada gerçekleşmesini sağlamak. Bu kursta bunlardan birisiydi ve bunu başardık. Yüksek bir katılımla ilk kursumuzu tamamladık. Fakat kurs devam ederken o kadar çok talep geldi ki ikinci bir kursu açmak durumunda kaldık. Tabi bu bizleri son derece memnun etti.

09 Mart 2012 tarihinde 30 kursiyerin katıldığı ikinci “Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Kursu” başlayacak. Kursu başarıyla bitirip başarı sertifikası almaya hak kazanan kursiyerlerimiz tebrik ediyorum.

Kurs Öğretmenimiz İlkim Ceren TÜTÜNCÜLER’in kurs süresince Beldemize ulaşımını sağlayan Üsküp Belediyesi’ne de teşekkür ediyorum. Beldemiz insanlarından farklı alanlarda kurs talepleri gelmesi durumunda ihtiyaca göre yeni kursların açılabileceğini de belirtmek isterim.” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından bilgisayar kursunu tamamlayan 20 kursiyere sertifikaları verildi.

Tamamlanan kursumuzun sınav ve sertifika törenine ait fotoğraflara fotoğraf galerisinden ulaşabilirsiniz.

Haberin Ek Görselleri

Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Kursu” tamamlandı.
Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Kursu” tamamlandı.
Bilgisayar Operatörlüğü ve İşletmenliği Kursu” tamamlandı.