x
x
Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Üsküpspor finalde....

 

     Beldemiz futbol takımı Üsküpspor başarılarına bir yenisini eklemek için son viraja geldi. 2012/2013 futbol sezonunda tarihinde ilk defa süper amatör kümeye yükselen futbol takımımız yaşadığı sakatlıklar ve şansızlıklar neticesinde geçtiğimiz sezon yeniden birinci amatör kümeye düşmüştü. 2014/2015 futbol sezonuna kötü bir başlangıç yapan futbol takımımız haftalar ilerledikçe kendini toparladı ve yakaladığı galibiyet serisi ile amatör futbolda büyük yankı uyandırarak Süper Amatör kümeye yükselme play-off maçlarına katılmaya hak kazandı. İlk maçında Çakıllı Gençlerbiriğispor’u 5-0 gibi ne bir skorla geçerek play-off çeyrek finalin yükseldi. Çeyrek finalde Trakya Gençlik Spor’u geriye düşmesine rağmen 4-2’lik skorla geçmeyi başaran futbol takımımız adını finale yazdırmayı başardı. Finalde ki rakibimiz ise komşu beldemiz olan Kaynarca’nın futbol takımı olan Kaynarca Gençlikspor oldu.

     Yarı final mücadelesinde tribünlerdeki yerini alan Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP, maç sonu futbolcularımızın yanına giderek oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik etti. Her zaman Üsküpspor'un yanında olduklarını belirten Belediye Başkanımız, final maçının kazanılması halinde takımı ödüllendireceğini belirtti.

     Süper amatör kümeye yükselmek için son basamak olan final maçı 19 Nisan 2015 Pazar günü saat 17:00’de Kırklareli Vali Mustafa Yaman Stadı’nda oynanacak. Bir önceki play-off finalinde tüm tribünleri dolduran taraftarlarımız herkesin takdirini kazanmış ve muhteşem bir birlik beraberlik gösterisi sergilemişti. Futbolcularımız ve teknik kadro yine aynı şekilde tüm hemşerilerimizi ve Üsküp’ü sevenleri tribünlerde görmek istiyorlar.

     Bizler de tüm hemşerilerimizi ve Üsküp’ü sevenleri bu önemli maça davet ediyor; futbol takımımıza oynanacak olan final maçında sonsuz başarılar diliyoruz. 

Haberin Ek Görselleri

Üsküpspor finalde....
Üsküpspor finalde....
Üsküpspor finalde....
Üsküpspor finalde....
Üsküpspor finalde....
Üsküpspor finalde....