x
x
Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Beldemizde bayanlarımıza yönelik kurslar devam ediyor…

 

  Belediyemiz ve Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ortaklığıyla Beldemizde bayanlarımıza yönelik başlatılan “Çeyiz Ürünleri Hazırlama ve Nakış Kursu” ile “Yatak Örtüleri Dikimi Kursu” devam ediyor. 21 Mayıs’ta başlayan, 17 Eylül’de sona erecek olan ve hafta içi günleri öğleden önce yapılan Çeyiz Ürünleri Hazırlama ve Nakış Kursu’ na 14 bayan kursiyer; 25 Temmuz’da başlayan, 18 Eylül’de sona erecek olan ve hafta içi günleri öğleden sonra yapılan Yatak Örtüleri Dikimi Kursu’na ise 13 bayan kursiyerimiz katılım gösteriyor.

 Geçtiğimiz günlerde kursu ziyaret eden Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP yaptığı açıklamada; “Bayan vatandaşlarımızın evlerine hapsolmaktan kurtulmaları için bu tarz etkinlikleri çok olumlu buluyorum ve kursiyerlerimize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

  Kurs Hocası Dilek ÖNTUFAN ise ; “Çok güzel bir ortamda iki ayrı kursu birlikte yürütüyoruz. Bizlere bu ortamı sunan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanı Hüseyin KASAP’ a teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.