Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Ve Üsküp’te yeni bir dönem başlıyor…

 

    Beldemizde 18 Kasım 2020 tarihi itibariyle yeni bir dönem başlıyor. Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP tarafından olması için uzun yıllardır uğraş verilen, birçok kişinin “hayal ve yalan!” olarak nitelendirdiği ve sonuca ulaşılması halinde Üsküp’e çağ atlatacağı düşünülen DOĞALGAZ, 18 Kasım 2020 tarihi itibariyle yapımı tamamlanan bölgelerdeki doğalgaz şebekesine verildi.

    Lüleburgaz tarafından gelecek olan isale hattının beldemize ulaşmasını beklememek ve zaman kaybı yaşamamak adına depolama sistemi ile taşınan doğalgazın şebekeye verilişi bugün saat 14:00’te gerçekleştirildi. Doğalgazın şebekeye girişi için vanayı Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP açarken, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Direktörü Tamer AKASLAN, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Müdürü Irmak KAYA, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Kırklareli İşletme Yöneticisi Selçuk KABA, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Lüleburgaz Sanayi Müdürü Özgür YILMAZ, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Lüleburgaz İşletme Yöneticisi İhsan KABA ve Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. yetkilileri de bu tarihi anda Belediyemizi ve beldemizi yalnız bırakmadılar.

  Bugün itibariyle çalışmaların sonlandırıldığı kısımda bulunan ve abonelik işlemlerini tamamlamış olan hane sahipleri, doğalgaz kullanımına başlayabilecekler.

    Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP; “Bugün güzel beldemiz için tarihi bir gün. Bugünün nasıl tarihi bir gün olduğunu ilerleyen yıllarda hep birlikte göreceğiz. Tabi bu iş kolay olmadı. Ben ve meclis üyelerim hep birlikte uzun uğraşlar verdik. Bu işin peşinden koştuğumuz dönemlerde hatta yakın zamana kadar doğalgaz için “hayal ve yalan!” diyenler vardı. Şükürler olsun ki, sözümüzü tuttuk ve Üsküp’e tarihi bir hizmet getirdik. Yine şükürler olsun ki böyle bir hizmetin Üsküp’e gelişi bizlere nasip oldu. Abonelik işlemlerini tamamlayan vatandaşlarımız bugünden itibaren evlerinde doğalgazı kullanabilecekler. Bununla birlikte doğalgaz çalışmalarının ikinci etap çalışmaları da kısa süre içinde başlayacak. İnşallah 2021 yılının sonuna kadar beldemizin bütününde doğalgaz çalışmalarının tamamlanması planlanmaktadır. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Kırklareli Valimiz Sayın Osman BİLGİN’e, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Sayın Selahattin MİNSOLMAZ' a, bugün burada da bizleri yalnız bırakmayan Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Direktörü Tamer AKASLAN' a, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Müdürü Irmak KAYA' ya, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Kırklareli İşletme Yöneticisi Selçuk KABA' ya, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Lüleburgaz Sanayi Müdürü Özgür YILMAZ' a, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. Lüleburgaz İşletme Yöneticisi İhsan KABA' ya ve Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A. Ş. yetkililerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Haberin Fotoğraf Galerisi

Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...
Ve DOĞALGAZ Üsküp'te...