Huzur ve Umut Beldesi Üsküp...
Üsküp Belediye Başkanlığı
Anasayfa
Belediyemiz personeli Bayram CEYLAN emekli oldu…

 

  Belediyemize bağlı şirket üzerinden belediyemizde çalışan Bayram CEYLAN, 15 Ekim 2021 tarihinde emekli oldu. 2017 yılında taşeron firma personeli olarak belediyemizde çalışmaya başlayan Bayram CEYLAN, 2018 yılında yapılan mevzuat düzenlemesi ile belediyemize bağlı şirkete geçiş yaparak belediyemizde çalışmaya devam etti. Çalıştığı süre boyunca görevini başarılı bir şekilde sürdüren Bayram CEYLAN, 15 Ekim 2021 tarihinde emekliye ayrıldı. Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP emekliye ayrılan personelimize gerek Belediyemize gerekse Beldemize yapmış olduğu başarılı ve özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. 

 

  Belediye Başkanımız Hüseyin KASAP yaptığı açıklamada; “Bayram CEYLAN’ ı göreve geldikten sonra yaptığımız hizmet alımı ihalesi ile belediyemizde çalıştırmaya başladık. Görevini her zaman özverili bir şekilde yerine getirdi. Kendisi gerekli şartları doldurarak devletimizin vermiş olduğu emeklilik hakkını kazanmış oldu. Kendisine üstün, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

    Emekliye ayrılan Bayram CEYLAN ise; “Görev sürem boyunca bana verilen görevleri elimden geldiğince en doğru şekilde yapmaya gayret ettim. Ben gerek belediye Başkanım Hüseyin KASAP’ a gerekse hep birlikte beldemize hizmet ettiğim mesai arkadaşlarıma ve hizmet etmekten onur duyduğum Üsküplü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu süreçte farkında olmadan kalbini kırdığım herkesten de haklarını helal etmelerini istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

   Bayram CEYLAN’ a emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz.

Haberin Ek Görselleri

Belediyemiz personeli Bayram CEYLAN emekli oldu…
Belediyemiz personeli Bayram CEYLAN emekli oldu…
Belediyemiz personeli Bayram CEYLAN emekli oldu…